Tunisko

Zpět na recenze hotelů

Lokace na mapě

.

Abou Nawas Montazah * * * +

Tento velice oblíbený hotel se nachází asi 1 kilometr od malého města Tabarky, cca 10 km od Tabarského letiště.

Tabarka je známa jako nejzelenější místo v celém Tunisku. I proto je velmi oblíbenou destinací. Nachází se na úplném severu republiky.

Hotel má svou vlastní pláž, kam nemají přístup místní arabové. Od bazénu je to v podstatě jen pár kroků.Areál se skládá z prostorné recepce, na kterou je napojena jedna budova s hotelovými pokoji. Další pokoje jsou situovány v zahradě, kde je několik dalších třípatrových pavilonů. Je zde i velká jídelna, panuje zde stravování typu all inclusive, stolování švédskými stoly.

Hotel patří do sítě hotelů "Abou Nawas" a také do sítě "club", takže se pyšní velice pestrými animačními programy, jak pro děti, tak pro dospělé. Během celého dne probíhají spíše sportovní, či odreagovací aktivity, během večera ve venkovním amfiteátru pak programy zábavní.

Lehátka a slunečníky jsou jak u bazénu, tak u moře ( Zdarma ). Je možno i pronajmout si měkké matrace za 2 dináry na den (cca 30 Kč ).

Cestovní kanceláře podporují mnoho druhů fakultativních výletů, například karavany, čtyřkolky či výlet na Saharu. Tyto výlety nejsou v ceně zájezdu.

Další výhody tohoto hotelu: miniclub a brouzdaliště, pizza bar, maurská kavárna, obchod se suvenýry a možnost tetování hennou přímo v hotelu, TV místnost, konferenční sál, bezplatné připojení na wi-fi v budově recepce, tenisové kurty, golfové hřiště v blízkosti, diskotéka ( oddělená od pavilonů s pokoji, takže hudba neruší spící klienty )

Příklady animačních programů: brišní tance, vodní i normální aerobic, šipky, petanque, střílení z luku a mnoho dalšího.

Doporučuji pro všechny věkové kategorie. Jak pro důchodce, mladé páry, tak pro rodiny s dětmi. Do tohoto hotelu může jet i jednotlivec.

Každý večer probíhají v hotelu animační programy.

Na pláž 0,1 km
Do města 0,5 km
Blízká města Tabarka