Zájezdy do Tuniska

Zájezdy do Tuniska | Last Minute Tunisko

Připravili jsme pro Vás nabídku nejlevnějších zájezdů do Tuniska. Všechny zájezdy jsou nabízeny prostřednictvím cestovní agentury Invia, která je na Českém trhu už několik let číslo jedna. Vybírat můžete jak z nabídky všech zájezdů, tak i nabídky Last minute.

Rady pro výběr zájezdu

Vhodná doba na dovolenou v Tunisku je od dubna do října. Turistická sezóna vrcholí v červenci a v srpnu, kdy bývá v Tunisku nejtepleji.

Při výběru zájezdu se důkladně seznamte jak s destinací, tak i hotelem a jeho okolím. Pokud bude hotel umístěn v centru města, dá se předpokládat že Vaše dovolená bude rušnější a na své si přijdou zejména milovníci nočního života. Můžete počítat s dobrou infrastrukturou a blízkou vzdáleností k restauracím, barům, diskotékám nebo obchodům. Klidnější hotely bývají umístěny mimo centra měst, přesto však mějte na paměti, že diskotéky a animační programy jsou součástí prakticky každého hotelu.

Recenze hotelů

Současně pro Vás neustále rozšiřujeme seznam hotelů v Tunisku a přidáváme jejich stručné recenze. Jejich počet je však velmi velký, a zatím není v našich silách pokrýt 100% všech hotelů. Byli jste-li na své dovolené ubytování v hotelu, jehož recenze se na stránkách nenachází, napište nám prosím na mail info(zavinac)tunisko.cz jeho název a několik řádků. Budeme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu a pomůžete s výběrem hotelu dalším návštěvníkům Tuniska.